اسانس موز

آنچه باید درباره اسانس موز بدانید

اسانس موز چیست؟

اسانس موز، نام مشترک ایزوآمیل استات است که یک ترکیب ارگانیک در غلظت بالا در پوست موز است. این اسانس به صورت مصنوعی در کارخانجات تولید می شود. با این حال، بسیاری از مردم تصمیم به تهیه “اسانس موز” از طریق فرایند استخراج می کنند. این اسانس به عنوان اسانس خالص برای مو محسوب می شود و می تواند بسیار قوی باشد. گیاه موز یکی از پرطرفدارترین گیاهان در جهان است و دارای نام علمی Musa acuminata (محبوب ترین رقم موز) است. تولید جهانی این اسانس وجود دارد، اما هنوز هم برای بسیاری از اثرات درمانی آن در مورد پوست و مو هنوز شناخته شده نیست. اثرات قابل توجهی به وضوح به ویتامین C، ویتامین B، ایزوآمیل استات و دیگر آنتی اکسیدان ها مربوط می شود.

کاربرد اسانس موز

گرچه اکثر موارد استفاده از آن برای صنایع آرایشی و بهداشتی است، همچنین چند مورد دیگر از کاربردهای این روغن طبیعی محبوب مانند ماساژ، اسانس در صابون ها و شامپو ها و همچنین روش های آروماتراپی وجود دارد.
لوازم آرایشی شما اغلب اسانس موز را به عنوان یک عنصر ثانویه در صابون، شامپو، تهویه هوا، مرطوب کننده ها و لایه برداری ها پیدا خواهید کرد. اثرات روغن موز بر روی پوست راز نیست، و موز یکی از مغذی ترین مواد غذایی در این سیاره است، مقدار زیادی از مواد خام برای کار با آن وجود دارد!
ماساژ طبیعت تسکین دهنده و ضد التهابی آن را روغن ماساژ محبوب در برخی از نقاط جهان ساخته است. در حالیکه عطر و بوی قوی موز ممکن است در ابتدا غیرمعمول باشد، اثر آرام بخش غیرقابل انکارناپذیری که این روغن میتواند روی پوست شما و عضلات ایجاد کند.

اسانس موز خوراکی

ابتدا باید بدانید اسانس خوراکی چیست؟ اسانس یاطعم دهنده خوراکی، ترکیباتی هستند که از عصاره گیاهان و مواد خوراکی معطر گرفته می شوند. در فرآیند ساخت و تولید اسانس خوراکی، اغلب روغن های فرار به ترکیب آن ها افزوده می شود تا در مجاورت هوا و تحت مراحل پخت، عطر و بوی آن ها همچنان باقی بماند. به این روغن ها، اسانس های روغنی گفته می شود. اسانس های خوراکی انواع مختلفی دارند که بسته به نوع نیاز و کاربرد، استفاده می شوند.
نمونه هایی از اسانس های خوراکی :

اسانس موز برای شیرموز

یکی دیگر از کاربرد های زیاد این اسانس استفاده از آن در شیرموز میباشد زیرا استفاده از این اسانس طعم و بوی بسیار مطلوبی را به ارمغان می آورد.
شاید تا به حال به این فکر کرده باشید که چرا طعم شیرموز خانگی با شیرموز در آبمیوه فروشی متفوت است.پاسخ آن این است که یکی از موادی که در شیرموز خارج از خانه استفاده میشود اسانس موز است که طعم بی نظیری به آن میدهد.

خرید اسانس موز

امروزه استفاده از اسانس بسیار رایج شده و دسترسی به آن آسان است. طرز استفاده از اسانس خوراکی آسان بوده و می توان با خرید اسانس از آن استفاده کرد.
شما هم اگر میخواهید به انواع اسانس ها دسترسی داشته باشید کافیست تنها با ما تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی با اطلس پل اوراسیا

اولین راه ارتباطی شما با ما شماره تماس مستقیم ماست. 05133677000
راه دیگر استفاده از شماره همراه ما میباشد. 09152091005
راه بعدی ارتباط با ما از طریق واتساپ و تلگرام میباشد:
ارتباط از طریق تلگرام با یک کلیک
ارتباط از طریق واتساپ با یک کلیک