توضیح محصول
اسانس طبیعی نعناع

اسانس طبیعی نعناع مایع

اسانس نعناع طبیعی و توضیحاتی در رابطه با آن

از اسانس نعناع و سایر اسانس ها استفاده های فراوانی میشود.
نعناع یکی از پرمصرف ترین گیاهان خوراکی دارویی است و رایحه آن از پرمصرفترین رایحه ها در صنایع خوراکی، غذایی، بهداشتی، ماساژ درمانی و دارویی محسوب می شود.
اسانس های خوراکی معمولا در بازار به صورت مایع قابل تهیه هستند . نکته قابل توجه در رابطه با اسانس های مایع این است که در بسیاری از موارد استفاده از اسانس مایع در ترکیب امکان پذیر نیست.

اسانس نعناع فلفلی

اسانس نعناع فلفلی یک عصاره گیاهی از نوعی نعناع (Mentha piperita) است که از اسانس های مخصوص موجود در برگ نعناع ساخته شده است. معمولا در پخت و پز، به عنوان یک مکمل غذایی، به عنوان یک دارو گیاهی یا داروی جایگزین، و نیز به عنوان یک ماده ضد آفت استفاده می شود.

اسانس چیست و چه کاربردی دارد

کاربرد اسانس غالبا برای طعم دار کردن و معطر کردن محصولات غذایی است. به طور کلی امروزه اسانس ها یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین افزودنی های خوراکی، بهداشتی، دارویی، آرایشی و … هستند و کمتر محصولی را می توان یافت که در ترکیبات آن اسانس به کار نرفته باشد.

همان طور که میدانید اسانس های خوراکی در واقع افزودنی های مجازی هستند که مصرف خوراکی دارند و با افزودن چند قطره میتوانند مزه و طعم خاصی را به کیک ها و ژله و خامه بدهید.

طرز تهیه اسانس نعناع

اسانس نعناع مایع با استخراج اسانس از برگ های خشک شده یا برگ های تازه و یا گل های گیاه با استفاده از الکل به دست می آید و معمولا در بطری های 1 یا 4 اونس فروخته می شود.

اسانس نعناع برای مو

در هزاران سال پیش از نعناع برای زیبایی و کمک به رشد موهای خود استفاده می کردند؛ امروزه در بسیاری از صنایع آرایشی بهداشتی، انواع کرم ها، شامپوها و داروهای ضد ریزش موی سر از اسانس نعناع استفاده می شود.

نحوه توضیع اسانس ها و شکل بسته بندی آن ها

اسانس ها در بسته بندی های کوچک و متوسط با عنوان اسانس میوه و با مزه های موز و لیمو و قهوه و آلبالو و وانیل و شکلات و انبه و گیلاس و … وجود دارد.

امروزه حتی برای مزه کره و کارامل و نسکافه و هسته تلخ گیلاس و مغز بادام تلخ زردآلو و … نیز از اسانس های آن استفاده میکنند.

استفاده از اسانس ها به عنوان دارو و درمان

نکته قابل توجه در رابطه با اسانس ها صرف نظر از اسانس نعناع استفاده آن ها به عنوان موارد درمانی و داروئی میباشد.

از اسانس گیاهان دارویی برای خواص درمانی آن استفاده می شود از جمله این اسانس ها میتوان به اسانس های زیر اشاره کرد:

  1. ریحان
  2. پونه
  3. نعناع

گل محمدی و ... اشاره کرد.

نحوه خرید اسانس نعناع

امروزه استفاده از اسانس بسیار رایج شده و دسترسی به آن آسان است. طرز استفاده از اسانس خوراکی آسان بوده و می توان با خرید اسانس از آن استفاده کرد.

شما هم اگر میخواهید به انواع اسانس ها دسترسی داشته باشید کافیست تنها با ما تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی با اطلس پل اوراسیا

اولین راه ارتباطی شما با ما شماره تماس مستقیم ماست. 05133677000
راه دیگر استفاده از شماره همراه ما میباشد. 09152091005
راه بعدی ارتباط با ما از طریق واتساپ و تلگرام میباشد:
ارتباط از طریق تلگرام با یک کلیک
ارتباط از طریق واتساپ با یک کلیک

نکته

در صورت ارتباط از طریق راه های موجود با ما کمتر از 1 ساعت کاری به شما پاسخ داده خواهد شد.